Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
Zamieść ogłoszenie prywatne
za darmo
INFORMACJE O FIRMIE
INFORMACJE
O firmie
Firma działa na rynku od 1997 roku, zajmuje się szeroko rozumianym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradztwem i regulacją stanów prawnych, wyceną wartości rynkowej oraz doradztwem i pośrednictwem kredytowym.
Posiadamy licencje państwowe o nr 4235,6696, 7085 oraz polisy OC z tytułu wykonywanych czynności.

11 lat doświadczeń nauczyło nas, że kompleksowa realizacja transakcji na rynku nieruchomości to nie tylko znalezienie odpowiedniej oferty czy kupca ale także kompletowanie i weryfikowanie dokumentacji, zapewnienie pełnej formalno-merytorycznej obsługi przy przeniesieniu własności, zapłacie ceny i przejęciu nieruchomości przez nowego nabywcę. Doświadczenie, szerokie kontakty w branży oraz uprawnienia zawodowe pozwalają nam nie tylko uzyskać a następnie przekazać klientowi pełną informację o nieruchomości ale także poręczyć za jej stan prawny.

Aby podjąć współpracę z Firmą Garret wystarczy wizyta w biurze lub po prostu telefoniczne zaproszenie pośrednika do siebie. Oględziny nieruchomości, wstępna wycena wartości rynkowej są niezobowiązujące i nieodpłatne- to klient decyduje czy chce podjąć z nami współpracę i zawrzeć umowę pośrednictwa, na mocy której możemy podjąć dalsze działania zmierzające do realizacji transakcji.

Zapraszamy do naszego biura w godz. od 8.30 do 18.30

ZNAMY TEN RYNEK I WARUNKI DOKONYWANYCH NA NIM TRANSAKCJI
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.